با همکاری مشترک دانشگاه پیام نور و انجمن بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران

نشریه زیست فناوری گیاهان زراعی دانشگاه پیام نور بر اساس مجوز دفتر سیاست‌گذاری و امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مرداد 1390، دارای اعتبار علمی- پژوهشی می‌باشد. این نشریه به صورت فصلنامه و به زبان فارسی منتشر می ­گردد. این نشریه در صدد است به صورت تخصصی، آخرین پژوهش ­های بنیادی، کاربردی و توسعه ­ای مرتبط با زیست فناوری گیاهان زراعی را به منتشر نماید. این فصلنامه، بر اساس سیاست دسترسی آزاد، با بازبینی دوسوکور است و امکان دستیابی فوری به محتوی خود بصورت آزاد را فراهم کرده و انواع مقالات مندرج در صفحه اصلی را منتشر می کند.


هزینه های پردازش و انتشار مقاله

بر اساس دستورالعمل پنجاه و یکمین نشست هیأت امنای دانشگاه پیام نور مورخ 97/10/24، برای بررسی، داوری و چاپ مقالات در فصلنامه، هزینه دریافت خواهد شد.

- هزینه دریافتی هنگام ارسال به داور: 3.000.000 ریال معادل سیصد هزار تومان

  • هزینه انتشار مقالات پذیرش شده: 3.000.000 ریال معادل سیصد هزار تومان

 

هزینه اشتراک

نشریه زیست فناوری گیاهان زراعی به عنوان یک مجله الکترونیکی با دسترسی آزاد منتشر می شود، بنابراین هیچ هزینه اشتراکی برای مخاطبان وجود ندارد.


سیاست های دسترسی باز

نشریه زیست فناوری گیاهان زراعی تحت شرایط و معیارهای مجوز (CC BY 4.0) Creative Commons Attribution 4.0 International License منتشر می شود. این مجوز به کاربرانی که از اثر استفاده می‌کنند اجازه می‌دهد تا درصورتی‌که نام صاحب اصلی اثر را ذکر کنند، آن را در هر رسانه موردنظر خود بازنشر یا بازسازی کنند. این مجوز اجازه استفاده تجاری را می‌دهد.

 

سیاست های انتشار

این نشریه پیرو کمیته اخلاق نشر (COPE)  است و مطابق با قوانین اخلاقی با بالاترین استانداردهای اخلاقی مطابقت دارد.


آدرس تماس

وبسایت نشریه: cropbiotech.pnu.ac.ir

پست الکترونیک نشریه: cropbiotech@pnu.ac.ir
ایمیل سردبیر: ebrahimi_mpni@yahoo.com


ناشر: دانشگاه پیام نور

تلفکس: 02122455054